Nasze usługi

Firma EL-MAX INSTALACJE od 30 lat rozwija się dynamicznie, z roku na rok powiększając grono zadowolonych klientów, zasięg działania i ofertę produktową.

Jako firma usługowa prowadzimy takie prace jak : instalacje elektryczne, instalacje alarmowe, sieci inteligentne budynków, sieci strukturalne, sieci monitoringu, telewizję przemysłową. 

Zaufana firma

EL-MAX INSTAL

Wiemy wszystko o energii i jej zastosowaniach. Projektujemy, doradzamy, wykonujemy!

Z PRĄDEM ZROBIMY WSZYSTKO
bezpiecznie i trwale…

Obecnie wiele umiejętności pozwala na wykonanie pełnej gamy instalacji elektrycznych w budownictwie mieszkalnym jedno i wielorodzinnym, obiektach gastronomicznych, medycznych oraz w zakładach przemysłowych.

Naszym celem jest rozwijanie umiejętności zawodowych, nabywanie coraz większego doświadczenia, aby jakość oferowanych usług była na najwyższym poziomie. Zatrudniamy doświadczonych pracowników, którzy posiadają niezbędne uprawnienia do wykonywania robót elektrycznych.

Jednocześnie wiemy, iż w czasach dużych zmian dobrze jest mieć sprawdzonego partnera, do którego mamy zaufanie. Elastyczność, kreatywność i umiejętność dostosowania się do wymagań stawianych przez Klienta pozwala nam z pełnym sukcesem realizować powierzone nam zadania. Pewność niezawodności naszych usług potwierdza udzielana do każdej realizacji gwarancja.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do współpracy.

Napisz do nas wiadomość

4 + 3 =

Adres

Piastowska 64/8
43-300 Bielsko-Biała
Polska

Phone

☏ 739 542 001