Nasze usługi

Firma EL-MAX INSTALACJE ELEKTRYCZNE od wielu lat rozwija się dynamicznie, z roku na rok powiększając grono zadowolonych klientów, zasięg działania i ofertę produktową.

Jako firma usługowa prowadzimy takie prace jak : instalacje elektryczne, instalacje alarmowe, , sieci strukturalne, sieci monitoringu, telewizję przemysłową. 

Zaufana firma

EL-MAX INSTALACJE ELEKTRYCZNE

Wiemy wszystko o energii i jej zastosowaniach. Projektujemy, doradzamy, wykonujemy!

Z PRĄDEM ZROBIMY WSZYSTKO
bezpiecznie i trwale…

Obecnie wiele umiejętności pozwala na wykonanie pełnej gamy instalacji elektrycznych w budownictwie mieszkalnym jedno i wielorodzinnym, obiektach gastronomicznych, medycznych oraz w zakładach przemysłowych.

Naszym celem jest rozwijanie umiejętności zawodowych, nabywanie coraz większego doświadczenia, aby jakość oferowanych usług była na najwyższym poziomie. Zatrudniamy doświadczonych pracowników, którzy posiadają niezbędne uprawnienia do wykonywania robót elektrycznych.

Jednocześnie wiemy, iż w czasach dużych zmian dobrze jest mieć sprawdzonego partnera, do którego mamy zaufanie. Elastyczność, kreatywność i umiejętność dostosowania się do wymagań stawianych przez Klienta pozwala nam z pełnym sukcesem realizować powierzone nam zadania. Pewność niezawodności naszych usług potwierdza udzielana do każdej realizacji gwarancja.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do współpracy.

Napisz do nas wiadomość

6 + 10 =

Adres

43-300 Bielsko-Biała +- 100 km

Telefon

Email

elmaxinstalacje1@gmail.com